80-а ювілейна наукова конференція Національного транспортного університету

Наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету

15 – 17 травня 2024 року в Національному транспортному університеті проходить у змішаному режимі 80-а ювілейна наукова конференція професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету.

Матеріали конференції розміщені на сайті університету.

Вступним словом роботу конференції відкрив в.о. ректора університету, професор Дмитриченко М.Ф.

Про виконання наукових досліджень в університеті в умовах воєнного стану доповіла проректор з наукової роботи, професор Славінська О.С.

Відбулося засідання секції № 1 «Національному транспортному університету – 80 років», на якому з доповідями стосовно розвитку міжнародного співробітництва виступив проректор з навчальної роботи, професор Харута В.С., з доповіддю про історію автомеханічного факультету виступила професор Філіпова Г.А., а також з доповіддю, присвяченій світлій пам’яті професора Гуляєва В.І., виступив декан факультету транспортних та інформаційних технологій, професор Данчук В.Д.

17 травня 2024 п.р. відбудеться засідання секцій «Діяльність закладів вищої освіти у сфері трансферу технологій»; «Реалізація освітнього та наукового процесу в умовах європейської інтеграції» та «Перспективні напрямки відновлення та розбудови транспортної інфраструктури України».

На конференції працює 30 секцій, де буде заслухано 1233 доповідей та повідомлень, з якими виступатимуть 64 докторів наук, 233 кандидатів наук, 249 аспірантів і здобувачів, 681 студентів.