Академічна мобільність адміністративного персоналу НТУ до Університету Альмерії (Іспанія) в рамках програми ERASMUS+

22-26 квітня 2024 року відбулася академічна мобільність за програмою ERASMUS+ під час ХІІІ Міжнародного тижня персоналу (XIII International Staff Week) викладачів університету к.т.н., доцента кафедри іноземних мов Горідько Н.М. та к.т.н., доцента кафедри інформаційних систем і технологій Сватка В.В. до університету міста Альмерія (University of Almeria)  (Іспанія).

ХІІІ Міжнародний тиждень персоналу зібрав понад 50 учасників із різних країн світу, створивши важливу основу для обміну досвідом та найкращими практиками інтернаціоналізації вищої освіти. Цей захід сприяв зміцненню співпраці з університетами-партнерами та відкриттю нових можливостей в освітній та науковій сферах. Це, в свою чергу, сприятиме ще активнішому залученню нашого університету до програм міжнародної співпраці з університетами інших країн.

Впродовж візиту були проведені різноманітні заходи, зокрема дискусії, нетворкінг-сесії та інші активності, спрямовані на обговорення академічної мобільності студентів та науково-педагогічних працівників, а також обговорення проблем і прийняття рішень, пов’язаних із програмами мобільності.

Під час нетворкінг сесії було презентовано наш університет, а також проведено зустрічі з представниками інших університетів: Warsaw University of Life Sciences (Польща), Vilnius Gediminas Technical University (Литва), Ecole Superieure D’electronique De L’ouest (Франція), Universitatea Tehnica Gheorghe Asachi Din Iasi (Румунія), Mcmaster University (Канада) та іншими. Обговорили питання подальшої співпраці щодо обміну студентами та науково-педагогічними працівниками, спільної участі у наукових проектах, залучення до інших заходів організованих університетами.

Надзвичайно колоритним видався Фестиваль націй, де студенти-міжнародники представили свої країни, популяризувавши власні традиції, історію та культуру.

Щиро вдячні організаторам програми ERASMUS+ та Університету Альмерії (University of Almeria) за унікальну можливість взяти участь у цьому цінному заході.