АМФ – ПОВЕРНЕННЯ ЛЕГЕНДИ
23 листопада 2017 року у Національному транспортному університеті відбулась подія року, яка має історичне значення для автомеханічного факультету. Після тривалої перерви студенти нашого легендарного факультету знову заявили про те, що майбутні інженери мають різноманітні таланти, творчу енергію та художній смак, і взяли участь у черговому відбірковому огляді-конкурсі студентської художньої самодіяльності факультетів університету.
Святково прикрашений актовий зал університету був заповнений небайдужими глядачами. Безперечно, переважну більшість їх становили студенти автомеханічного факультету.
На святі були присутні проректор з навчальної роботи професор О.К. Грищук, декани та заступників деканів усіх факультетів. Підтримати молоді таланти прийшли завідувачі всіх кафедр автомеханічного факультету, викладачі, співробітники деканату, студенти та викладачі інших факультетів, а також гості учасників концерту.
Проректор з навчальної роботи професор Олександр Казимирович Грищук – випускник автомеханічного факультету 1984 року – побажав удачі учасникам концерту та гарних вражень глядачам у залі.
Декан професор Василь Петрович Матейчик – теж випускник автомеханічного факультету 1984 року – розповів про історію та традиції АМФ.
Ведучі свята Аліна Сальченко (АА-І-1т) і Валентин Пальчик (АА-І-2т).
На сцені Вікторія Мельник (ЕО-ІІІ-1) і Денис Шиманський (АА-ІІ-3) з піснею «Columbia Pictures не представляет». Танцюють Михайло Сідько (АА-ІІІ-1) та Олександр Весельський (АА-І-2т). Дійсно, ніхто не може собі уявити, яке цікаве життя вирує на автомеханічному факультеті!
Олександра Товт (МВ-І-1) та Олександр Воробкало (МВ-ІІ-1) – виконавці казкового вальсу.
Співають Яна Тимчук (ДН-І-1) та Максим Барахта (ДН-І-1).
Неоніла Кутова (ЕО-ІІ-1) подарувала глядачам емоційний танець фламенко. Номер присвячений студентам-автомобілістам 50-х років, які сьогодні серед поважних та всіма шанованих професорів нашого факультету.
А цей номер – присвята студентам автомеханічного факультету нового тисячоліття. Енергійні Вікторія Мельник (ЕО-ІІІ-1) та Роман Мулярчук (ЕО-І-1т) співають «УВЛИУВТ» Дмитра Монатіка.
Студенти групи АА-ІІ-3 Денис Шиманський, Владислав Хазан, Максим Самойленко, Максим Моторний, Олександр Данильцев та Євгеній Марченко – вправні комедіанти! Під керівництвом режисера Олександра Олександровича Гризлова – куратора їхньої академічної групи – вони перевтілились у героїв казки про царя Салтана та подали її у дуже оригінальній формі, сміливо поєднавши сьогодення із середньовіччям, сучасну поп-культуру із творчістю Пушкіна. Номер присвячений всьому чоловічому студентському загалу АМФ.
Анатолій Голубицький (АА-ІІІ-1) виконав пісню «Однажды мир прогнётся под нас» рок-гурту «Машина времени», присвятивши свій виступ студентам автомеханічного факультету 80-х років, а також порадував слухачів хітом Віктора Цоя «Алюминиевые огурцы».
Танцювальний номер у переплетінні стилів хіп-хоп та брейк-данс подарували студенткам нашого факультету всіх років Михайло Сідько (АА-ІІІ-1), Олександр Весельський (АА-І-2т) та Любов Крамаревська (ТТ-І-3).
На сцені Неоніла Кутова (ЕО-ІІ-1) та Денис Прощенко (АА-І-1т). Звучить пісня «Човен» на слова Івана Франка. Наша Неоніла не тільки прекрасно танцює, а ще й чудово співає! Виконання цієї філософсько-ліричної пісні – подарунок всім жінкам-викладачкам автомеханічного факультету.
Тендітна і граційна Аліна Карабуля (ЕО-ІV-1) та мужній Костянтин Білименко (АД-ІІІ-1) заворожили глядачів, кружляючи у ніжному вальсі. Їхній виступ присвячений студентам нашого факультету 70-х років.
Студентам автомеханічного факультету 60-х років присвятили свій номер Микола Бабешко (ТВ-ІІІ-1), Андрій Бабешко (ДМ-ІІІ-1т), Ростислав Криворучко (АА-І-3) та Карина Радченко (ТТ-І-4) – члени команди КВН нашого факультету «Бєлий Налів», яка на сьогодні за результатами фестивалю команд КВН НТУ є лідером чвертьфіналу.
Студентський рок-гурт «Try to Fly», у складі якого грає Валентин Бондарчук (ПМ-ІІ-1) та його друзі-музиканти Микола Дольнік, Віталій Костенко і Ян Семчук, виконав дві пісні групи «Бумбокс» – «На восьмом этаже» та «Вахтёрам» – і ще одну – свою, авторську – «Я і ти». Виступ гурт присвятив студентам автомеханічого факультету 90-х років.
Студенти груп АА-ІІ-1 Віта Швиденко, Євгеній Омельянський, Олександр Охрімчук, Платон Калитюк, Євгеній Нікітін, Владислав Лях та АА-ІІ-2 Станіслав Криворучко, Назарій Василевський, Євгеній Панченко, Кирил Гаган, Олександр Гармаш, Володимир Кулик, Михайло Ігнатенко, Богдан Гітченко – автори гумористичного пародійного відеоролика – самі були і сценаристами, і режисерами, і акторами, і операторами. На нашому факультеті можна набути вельми різносторонніх знань та умінь, у тому числі навчитися наполегливості у досягненні своєї мети!
Підтримати учасників концерту прийшли дівчата з шоу-балету «Gold» з енергійним танцювальним номером.
Завершенням концерту стали спогади про найяскравіші сторінки історії легендарного автомеханічного факультету. Лунав гімн АМФ, слова й музику якого написав доцент Володимир Микитович Ткачук, а на екрані один за одним з’являлися кадри про те, що минулося, але не забулося.
Молоді, креативні, активні та харизматичні таланти нашого факультету підкорили серця глядачів.
Журі конкурсу у складі проректора з навчальної роботи професора О.К. Грищука, декана автомеханічного факультету професора В.П. Матейчика, голови первинної профспілкової організації студентів та аспірантів університету О.І. Куща, керівника Центру студентської творчості та дозвілля Н.С. Амплєєвої та заступника декана автомеханічного факультету доцента М.П. Цюмана після активної дискусії вирішило, що звання Міс АМФ отримує Аліна Карабуля, а Містера АМФ – Роман Мулярчук.
Усі учасники концерту отримали Подяку ректора університету та заохочувальні призи від профкому студентів та аспірантів університету.
Але найбільша нагорода – радість від спільної творчості, щира підтримка глядачів та той піднесений настрій, який охопив всіх, хто був присутній цього вечора в актовому залі університету.
Підготовка до концерту об’єднала і студентів різних курсів та спеціальностей, і викладачів – від асистентів до професорів.
Дякуємо аспірантці кафедри екології та безпеки життєдіяльності Юлії Пєрєпєліній за координацію творчого процесу, Анні Ільчук (ЕО-ІІІ-1) за активну допомогу в організації концерту, студентам груп ДН-І-1 Владиславу Болбуту, Богдану Павловському, Максиму Лиху, Анні Гуртовій, Ксенії Чепелі, Максиму Барахті та ДН-ІІ-1 Руслану Андрієвському, Олександру Мельнику, Антоніні Харіній, Ірині Давидовій, Анні Ждан, їхньому викладачу Н.П. Саєнко за святкове оформлення актового залу та створення яскравої фотозони, Марині Бойко (МП-ІІІ-1) за фотосупровід.
Дякуємо всім, хто долучився до участі у конкурсі талантів та його організації, а отже, до ПОВЕРНЕННЯ ЛЕГЕНДИ! Це тільки початок! Відродження творчої активності талановитої молоді нашого факультету набиратиме обертів, і неймовірний вир творчих емоцій супроводжуватиме нас постійно!