Мистецька виставка «Квітуча Україна» присвячена до Дня Києва, в рамках програми «Митці для перемоги», з метою збору коштів для ЗСУ

Ідеєю мистецької виставки «Квітуча Україна» було перетворити відстріляні по ворогу гільзи снарядів у арт-об’єкти, які тепер несуть місію – збору коштів для конкретного батальйону ЗСУ наближаючи Перемогу.

Виставка присвячена до Дня Києва, в рамках програми «Митці для перемоги», та проходить в музеї «Золоті ворота» (метро Золоті ворота, м. Київ), з 23 травня по 6 червня 2024р.

Мистецькі роботи з розпису використаних гільз виконані іменитими митцями з усієї України та художниками-початківцями.

Національний транспортний університет представила кафедра «Комп’ютерна інженерна графіка та дизайн».

Конкурсною комісією було відібрано та представлено дві роботи, які виконано студентами спеціальності «Промисловий дизайн».

Студентка  4-го курсу Анастасія Шмидко у своїй роботі висвітлює звичайних, але водночас дивовижних людей, котрі об’єднуються у складні часи та долають будь які перешкоди на шляху до власного щастя та свободи.

Дана робота має за мету зібрати 165 000 грн на fpv-дрони для 59-ї бригади Донецького напряму.

Також було представлено роботу ще однієї студентки НТУ – Катерини Джураєвої, яка навчається на 2-му курсі спеціальності «Промисловий дизайн», яка також виставлена на збір допомоги для ЗСУ.

Керівником та організатором такої роботи є старший викладач кафедри – Євген Верхградський. Він сам є палкими поборником незалежності та незламності України та активно приймає участь у волонтерській допомозі ЗСУ.

Виставка триває! Запрошуємо відвідати її всім бажаючим!

По завершенню виставки в Києві, вона переїздить експонуватися до Нідерландів.