15-16 жовтня 2024 року на факультеті економіки та права проходила ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні рішення в сучасній науці, освіті та практиці».

На пленарному засіданні були присутні представники українських та зарубіжних закладів освіти, а також практики, професіонали галузі.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися ректор НТУ Грищук О.К., проректор з наукової роботи Славінська О.С., декан факультету економіки та права Ярова Р.В.

Щиро дякуємо за участь у пленарному засіданні доктора юридичних наук, професора завідувача кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Державного торговельно-економічного університету Гуржій Т.О.; кандидата економічних наук, доцента, директора Державного підприємства «Національний інститут розвитку інфраструктури» Безуглого А.О.; начальника Управління організації безпеки та розслідування аварій і подій на наземному транспорті Державної служби України з безпеки на транспорті Терзі С.Н.; PhD, завідувача кафедри технологій Університету Кристіанія, Королівство Норвегія Шалагінова А.;  доктора філософських наук, професора, офіцера воєнно-наукового відділу  Штабу КС ТрО ЗСУ, лейтенанта Титаренко В.В.; кандидата історичних наук, начальника групи моральної підтримки управління психологічної підтримки персоналу, полковника Соколь І.І., які виступили з цікавими, аргументованими доповідями, які так чи інакше пов’язанні із актуальними проблемами розвитку освіти, науки та практики, в тому числі, в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови та розбудови України.

Під час конференції запланована робота чотирьох секцій:

1. Економіка.
  2. Іноземна філологія.
  3. Філософія та педагогіка.
  4. Юридичні науки.

15 жовтня працювали дві секції конференції: «Юридичні науки» та «Філософія та педагогіка». 16 жовтня працювали секції «Економіка» та «Іноземна філологія».

Під час роботи конференції було заслухано близько 100 наукових доповідей, подано більше 300 наукових робіт. В обговоренні взяли участь не лише науковці, а й практики, і, що не менш важливо, студенти на аспіранти.