Перший спільний науковий проект Національного транспортного університету та Університету Падеборна
Вчені України та Німеччини починають разом проводити дослідження, які допоможуть змінити системи управління наукової та інноваційної діяльності в Україні. Про це йшлося 6 липня 2017 року, під час першого воркшопу українсько-німецьких структурних проектів, що пройшов у МОН.
За словами заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи, торік МОН України та Федеральне Міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини провели черговий конкурс спільних наукових проектів, де вперше було відібрано 6 структурних проектів. Вони мають показати, які зміни в системі управління наукової та інноваційної діяльності нам потрібні та як їх можна впроваджувати, враховуючи німецький досвід.
«Разом з Німеччиною ми вперше реалізуємо наукові дослідження за структурними проектами, які, я переконаний, допоможуть суттєво змінити науковий ландшафт України. Проекти розраховані на 2 роки – 2017-2018-й, і сьогодні науковці обох країн зібралися, щоб «звірити годинники» – презентувати план своєї роботи, головні цілі та очікувані результати» – розповів Максим Стріха.
Доцент Національного транспортного університету С. Карєв та професор Університету Падеборна Г. Кауфманн презентували результати спільного проекту Національного транспортного університету та Університету Падерборна «Розробка та поширення концепції Сприяння інтеграції науки, освіти та інновацій в Національному транспортному університеті,м. Київ (CIREI)»