logo

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Національного транспортного університету в рамках міжнародного проєкту «Ukrainian German Teaching Network for a Digital Transformation of Environmental Education»

У період із 7 по 11 жовтня 2024 року доцент кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Роксолана Лисак взяла участь у воркшопі «Enhanced Learning Adventures: Virtual Tours in Education» («Розширені навчальні можливості: віртуальні тури в освіті»), який пройшов в Університеті сталого розвитку Еберсвальде (Бранденбург, Німеччина). Воркшоп був організований у рамках міжнародного проєкту «Ukrainian German Teaching Network for a Digital Transformation of Environmental Education (Consolidation and Expansion Phase 2024)», що фінансується Німецькою службою академічних обмінів у 2024 році за угодою проєкту DAAD. Він був присвячений підвищенню цифрових компетенцій викладачів закладів вищої освіти, а також обміну кращими практиками дистанційного навчання та викладання серед учасників.

Під керівництвом викладачів Jonas Schatz та Hanna Gaven учасники воркшопу занурилися у світ віртуальної реальності: засвоювали теоретичні основи створення віртуальних турів, знайомилися із технічними засобами та програмним забезпеченням для роботи, відвідували лабораторії університету. Цікава та доступна подача вдало підібраного матеріалу сприяла швидкому опануванню навичок роботи із Insta360 та XPhase Pro, а також виконанню завдань з використанням веб-ресурсів VReasy, Lapentor, H5P.

Під час воркшопу також відбулась зустріч українських освітян із президентом Університету сталого розвитку Еберсвальде, професором, доктором Matthias Barth.

Результатом воркшопу став створений VR-тур, у якому учасники намагалися розкрити комфортний та ергономічний простір City Campus і Forest Campus Університету сталого розвитку Еберсвальде. Презентація спільного проєкту відбулась у присутності професора, доктора Jan-Peter Mund та доктора Evelyn Wallor та завершилась урочистим врученням сертифікатів.

Організацію та координацію воркшопу професійно забезпечували Юлія Нікітченко та Маріанна Матвійчук, що сприяло комфортному перебуванню та дружній співпраці усіх учасників.

Щира подяка організаторам, спонсорам, викладачам та координаторам проєкту за надані можливості для підвищення кваліфікації представників української освітянської спільноти!

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО