Поповнення матеріально-технічного фонду університету комп’ютерною технікою від компанії ЕРАМ

6 червня 2024 року відбулася зустріч представників компанії ЕРАМ:  Менеджерки освітніх програм EPAM Campus в Центральному регіоні Наталії Поліщук та фахівця із роботи з персоналом компанії ЕPАМ Юлії Башинської з керівництвом університету, студентами і викладачами кафедри інформаційних систем і технологій НТУ.

Зустріч була присвячена відкриттю оновленої лабораторії Систем супутникових технологій, навігації та телекомунікацій на транспорті. Модернізація комп’ютерного класу відбулася завдяки наданим на безоплатній основі компанією ЕРАМ 25-ти комп’ютерів.

На зустрічі виступили студенти кафедри зі своїми розробками, здійсненими в рамках занять в кафедральних гуртках: Ружинський Максим – «Електронний журнал старости групи», Корольов Владислав, Ружинський Максим – «Телеграм бот для абітурієнтів НТУ», Чалий Віталій – «Розробка мобільного додатку для управління роботизованого колісною платформою».

Від імені адміністрації НТУ виступив проректор з навчальної роботи – Харута Віталій. Він висловив щиру вдячність компанії ЕРАМ за підтримку НТУ у тяжкі часи війни, за плідну співпрацю у різних сферах і вручив представникам компанії пам’ятні листи-подяки, а також сувеніри.

Наталія Поліщук у своєму виступі сказала, що ЕРАМ активно сприяє підтримці ЗВО у сфері модернізації комп’ютерного парку, а також в освоєнні сучасних ІТ технологій. Вона також відмітила високий рівень підготовки студентів кафедри інформаційних систем і технологій НТУ, їх бажання і велику мотивацію до роботи в ІТ сфері.

Учасники зустрічі обговорили нові напрями подальшої співпраці.