Результати захисту кваліфікаційних робіт на факультеті менеджменту, логістики та туризму Національного транспортного університету

З 17 по 21 червня 2024 р. на факультеті менеджменту, логістики та туризму відбулися захисти студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кваліфікаційних робіт. Працювало 10 екзаменаційних комісій за освітніми програмами «Логістика», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Менеджмент організацій та адміністрування (транспортний менеджмент)», «Менеджмент природоохоронної діяльності», «Маркетинг послуг», «Туризм», «Міжнародний туризм», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Цифрові технології обліку», «Облік і оподаткування».

330 студентів продемонструвавши високий рівень знань та дослідницьких навичок, представили свої роботи перед екзаменаційною комісією. Серед захищених робіт 49% отримали оцінку «відмінно», а 48% – «добре», 32 студенти отримають диплом з відзнакою. Зазначені результати свідчать про високий рівень підготовки студентів, а також про плідну працю викладачів факультету.

Вітаємо студентів з успішним захистом кваліфікованих робіт та бажаємо подальших успіхів, втілення мрій та нових звершень!