Результати захисту кваліфікаційних робіт на факультеті транспортних та інформаційних технологій

На факультеті транспортних та інформаційних технологій завершився етап захисту кваліфікаційних робіт. Всього в ньому взяли участь 329 здобувачів за чотирма спеціальностями – 275 «Транспортні технології», 121 «Інженерія програмного забезпечення», 122 «Комп’ютерні науки», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Результатами оцінювання доповідей було засвідчено професійну зрілість випускників – на «відмінно» захистились 130 студентів (39,5%), «добре» – 173 (52,6%). Такі показники виявили рівень їх спеціальної та загальнонаукової підготовки. З особливою увагою до відповідального етапу в житті  віднеслись як викладачі так і студенти, що перевірили свої  вміння застосовувати здобуті знання для розв’язання науково-практичних завдань, їх здатність до проведення досліджень, систематизації та свідомого засвоєння знань, наявність навичок наукової роботи.

Вітаємо наших випускників і зичимо подальшої щасливої життєвої дороги та реалізації в професійній царині!