Результати захисту кваліфікаційних робіт на факультеті транспортного будівництва Національного транспортного університету

На факультеті транспортного будівництва з 24 по 26 червня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів, які стали дипломованими фахівцями за своїм професійним напрямком. Захист кваліфікаційних робіт бакалавра – це підсумковий та відповідальний момент за весь час навчання в університеті. Під час захисту студенти-бакалаври запропонували досить багато цікавих економіко-технологічних рішень та розкрили ряд питань, які ставить перед ними дорожньо-будівельна галузь. Тепер все це вже позаду і випускників чекає пошук перспективної роботи або вступ до магістратури.

На факультеті захистилося 83 бакалавра, серед яких 51 –  за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія, 18 – за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій, 5 – за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 8 – за спеціальністю 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, 1 – за спеціальністю 124 Системний аналіз. На «відмінно» та «добре» захистилось – 84,3%, та 16,9% бакалаврів отримали диплом з «відзнакою».

Всім бакалаврам, для яких розпочинається нова сторінка їхнього по справжньому дорослого життя, бажаємо успіхів сьогодні і завжди. Бажаємо Вам, дорогі випускники, широкої й світлої дороги в житті, будьте наполегливі в досягненні поставленої мети. Хай Вам Щастить!