Робоча зустріч партнерів та тренінг для виконавців «Train the Trainers» в Жешувській політехніці в рамках проєкту Erasmus+

24 – 28 червня 2024 року в Жешувській політехніці в межах проєкту Erasmus+ «Transformational Learning Network for Resilience – Enabling Ukrainian higher education to ensure a sustainable and robust reconstruction of (post-war) Ukraine (TransLearnN)» відбулася робоча зустріч партнерів проєкту та тренінг для виконавців «Train the Trainers».

В перший день учасників робочої зустрічі привітав проректор з інноваційного розвитку та звʼязків з громадськістю, професор Ярослав Сеп. Учасникам проєкту продемонстрували інноваційні біохімічні та фізико-хімічні лабораторії університету, які мають сучасне обладнання для дослідження обʼєктів довкілля, зокрема ґрунтового покриву.

В межах робочої зустрічі TransLearnN учасники програми «Train the Trainers» відвідали об’єкт зеленої енергетики Солинську ГЕС-ГАЕС. Elektrownia Solina – це гідроелектростанція на річці Сян, що розташована у гміні Солина (Польща).

Протягом тижня європейські та українські партнери проєкту презентували результати впровадження засад сталого розвитку університетів, ділилися власним досвідом, прийняли участь у декількох воркшопах (Workshop on teaching methods; Workshop (tbd) – students based learning; Presentation of possible thematic lecture blocks for each of the courses; Presentation of possible structural architecture models for the courses; «Empowering Higher Education: Strategies for Institutional Strengthening»: Discuss approaches to empowering universities in Ukraine, including capacity-building initiatives, international partnerships, and reforms to enhance institutional autonomy and effectiveness; «Advocacy for Higher Education: Promoting the Value of Universities in Society»: Explore the importance of advocacy in advancing the interests of higher education institutions in Ukraine, covering topics such as public perception, policy influence, and stakeholder engagement strategies) за результатами яких напрацьовано ряд пропозицій щодо розробки запланованих курсів та настанови з управління сталим розвитком університетів.

Від НТУ в заході взяли участь виконавці проєкту: завідувач кафедри екології та технології захисту навколишнього середовища, професор Вікторія ХРУТЬБА – модератор воркшопів,  професор кафедри системного проєктування об’єктів транспортної інфраструктури та геодезії Інесса РУТКОВСЬКА – Presentation of the concept of the Guidelines for Sustainability Management in Ukrainian Universities, професор кафедри транспортного будівництва та управління майном Олена УСИЧЕНКО – (Poster) presentations of Sustainability in Teaching & Learning, Sustainability Management.