Студенти Національного транспортного університету взяли участь в дослідженні «Підрахунок велосипедистів Києва»

В рамках навчальної практики, студенти другого курсу груп ВП і ТЛМ та першого курсу технікуму груп ВП, ТЛМ та УР, спеціальність 275 «Транспортні технології», взяли участь у дослідженні “Підрахунок велосипедистів”.

Дане дослідження з 2014 року проводить ГО «Асоціація велосипедистів Києва» (U-Cycle).  Результати обстеження  використовуються для адвокації безпечної та комфортної інфраструктури, а також дозволяють місту якісніше приймати рішення, де приорітетніше створювати велоінфраструктуру, що потрібно покращити на вже існуючій. Розвиток веломобільності – це  комплексна історія, тому важливо збирати дані і на основі даних приймати професійні рішення, бути «evidence-based». Це світова практика для міст, які розвивають сталу міську мобільність.

Цього року студенти Національного транспортного університету вийшли на 35 точок по всьому місту Києва. Це вперше, коли студенти закладу вищої освіти беруть участь у подібному дослідженні.

Попередньо учасники обстеження пройшли інструктаж щодо фіксації даних, який провели Дарина Пирогова – голова Ради U-Cycle, Анастасія Макаренко – виконавча директорка U-Cycle, Микола Полюхович – представник Ради з безпеки руху U-Cycle та Влад Панченко – представник Ради з адвокації U-Cycle. Від Національного транспортного університету навчальною практикою опікувались викладачі кафедри транспортних систем і безпеки дорожнього руху.

Одержані під час дослідження дані будуть передані в профільні підрозділи КМДА для врахування та покращення при прийнятті рішень щодо розвитку велоінфраструктури.

Дізнатись більше про ГО «Асоціація велосипедистів Києва» (U-Cycle)  та ознайомитись з даними попередніх обстежень можна тут: https://u-cycle.org.ua/projects/pidrakhunok-velosypedystiv/