Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні рішення в сучасній науці, освіті та практиці»

15-16 жовтня 2024 року відбудеться друга Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні рішення в сучасній науці, освіті та практиці», організатором якої є факультет економіки та права Національного транспортного університету.

На пленарному засіданні 15 жовтня очікується участь представників українських та зарубіжних закладів освіти, а також практиків. Доповіді присвячуються обговоренню актуальних проблем розвитку науки, освіти та практики. До наукової дискусії запрошуються науковці українських та зарубіжних закладів освіти, фахівці-практики, здобувачі освіти. Запрошуємо доєднатися до роботи конференції за зручним для вас форматом – конференція проходитиме у гібридному форматі (онлайн та оффлайн).

Секції конференції:

Секція «Економіка»:

• Сучасний стан та перспективи економічного розвитку.
  • Сучасні тенденції розвитку бізнесу: інновації і нові бізнес-технології в економіці.
  • Стратегічні пріоритети соціально-економічного розвитку в умовах глобальних викликів.

Секція «Іноземна філологія»:

• Зарубіжні інновації у мовній освіті та фаховій підготовці, компетентнісний підхід до навчання, дуальність в освіті.
  • Новітні аспекти лінгвістичних досліджень та актуальні проблеми перекладознавства й методики навчання перекладу.

Секція «Філософія та педагогіка»:

• Формування соціально-громадської компетентності молоді в умовах війни: філософські та психолого-педагогічні аспекти.

Секція «Юридичні науки»:

• Актуальні питання сучасної юридичної науки і практики.

Вимоги до оформлення тез та терміни представленні на сайті:  https://sites.google.com/ntu.edu.ua/mizhnarodnakonferentsiya/

Подати матеріал можна до 10 жовтня.

Кожен учасник отримає сертифікат (0,5 кредита ECTS).

За підсумками конференції буде сформований електронний варіант збірника матеріалів конференції.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.