logo

Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні підходи у відновленні транспортної інфраструктури в особливих умовах воєнного стану: виклики та перспективи»

23-24 жовтня 2024 року в гібридному форматі на автомеханічному факультеті та факультеті транспортного будівництва проходила Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні підходи у відновленні транспортної інфраструктури в особливих умовах воєнного стану: виклики та перспективи».

З початком роботи привітали  учасників конференції проректор з наукової роботи Славінська Олена Сергіївна, декан автомеханічного факультету Добровольський Олександр Сергійович, декан факультету транспортного будівництва Бубела Андрій Володимирович.

На пленарному засіданні були присутні представники українських та зарубіжних закладів освіти, а також практики, стейкхолдери, професіонали дорожньо-транспортної галузі.

Щиро дякуємо за участь у пленарному засіданні канд. екон. наук, доценту, директору Державного підприємства «Національний інститут розвитку інфраструктури» Безуглому Артему Олександровичу; д-ру техн. наук, доценту, заступнику директора з наукової роботи Державного підприємства «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» Клименко Олексію Андрійовичу;  д-ру габіл., професору, завідувачу кафедри цивільної інженерії, Університет Північ, Республіка Хорватія Божо Солдо та заступнику генерального директора з виробництва ПрАТ «Броварське ШБУ № 50» Чайці Юрію Миколайовичу, які виступили з цікавими доповідями, що пов’язанні із актуальними проблемами розвитку освіти, науки та практики в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови та розбудови України.

Під час конференції 23 та 24 жовтня відбулася робота чотирьох секцій:

Секція 1 «Стратегії та перспективи розвитку автомобілів і машин транспортного будівництва в умовах воєнного стану».

Секція 2 «Відновлення України на засадах сталого розвитку: європейський досвід, виклики та перспективи».

Секція 3 «Перспективи розвитку відновлення об’єктів транспортної інфраструктури із застосуванням сучасних методів проєктування, будування, реконструювання та інноваційних технологій».

Секція 4 «Застосування сучасних дорожньо-будівельних матеріалів на об’єктах дорожньо-транспортного комплексу. Забезпечення ресурсозбереження та енергоефективності».

Під час роботи конференції було заслухано понад 200 наукових робіт. В обговоренні взяли участь не лише науковці, а й практики, і, що не менш важливо, студенти та аспіранти закладів вищої освіти.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО