Посвята в студенти першокурсників Національного транспортного університету

2 вересня в актовій залі та залі засідання Вченої Ради в святковій атмосфері відбулася посвята в студенти близько 1200 першокурсників Національного транспортного університету. Посвята в студенти – це неймовірно хвилююча мить для кожного вступника. Першокурсники познайомилися зі своїми одногрупниками, кураторами груп, завідувачами кафедр, деканами факультетів та їх заступниками.

На факультеті менеджменту, логістики та туризму з вітальним словом виступили: декан факультету, професор Бакуліч Олена Олександрівна, завідувачки кафедр: професор Ложачевська О.М., професор Ципко В.В., професор Базилюк А.В., професор Дуброва О.М. Незважаючи на складну ситуацію в країні пов’язану з російською агресією, ми всі разом знайшли можливість влаштувати це свято.

На факультеті транспортного будівництва також, відбулася урочиста зустріч з першокурсниками. На навчання до факультету вступили 98 студентів за різними спеціальностями, з них 55 студентів за державним замовленням.

З вступним привітальним словом до першокурсників та їх батьків виступила проректор з наукової роботи, професор Славінська Олена Сергіївна та побажала досягнення успіхів у навчанні, гарних оцінок та міцного здоров’я.

Декан факультету, професор Бубела Андрій Володимирович ознайомив студентів з структурою, його історією, а також  представив першокурсникам завідувачів кафедр, викладачів та кураторів  груп. Студенти уважно слухали вітальні промови та основні настанови, адже для них розпочинається нова сторінка їхнього по-справжньому дорослого життя.

В урочистій атмосфері в актовій залі університету декан автомеханічного факультету, професор Добровольський Олександр Сергійович та завідувачі кафедр привітали нових студентів факультету з їх вступом, початком навчального року та побажали їм успіхів у навчанні. Всього у 2024 році на факультет вступило 252 студенти на основі повної загальної освіти та після коледжу.

На посвяті в студенти першокурсників факультету транспортних і інформаційних технологій, яка почалася в актовій залі НТУ, було присутньо біля 500 осіб: студенти та їх батьки. Перед присутніми виступив декан факультету професор Данчук Віктор Дмитрович: він наголосив, що завдання і обов’язок студентів якісно вчитися, поки старші покоління захищають Україну від російської агресії.

На факультеті економіки та права урочисті збори зі студентами першого курсу вступу 2024 року відбулися в залі засідання Вченої Ради університету.

Із словами привітання виступила декан факультету професор Ярова Руслана Василівна, завідувачі випускових кафедр – Козак Л.С., Шатіло В.А., Шевчук О.О., Богачевська І.В., а також представники студентського самоврядування університету та факультету.

Заступник декана Чебан О.М. ознайомила студентів із особливостями організації освітнього процесу. А також було наголошено про особливості навчання у закладі вищої освіти під час воєнного стану та важливість дотримуватися правил при оголошені сигналу «Повітряна тривога».

Вітаємо студентів першокурсників, бажаємо, щоб роки навчання в університеті були цікавими, щоб Ви отримали не лише гарні знання, а й знайшли вірних друзів!