Результати захисту кваліфікаційних робіт на факультеті економіки та права

На факультеті економіки та права відбулася підсумкова атестація у формі захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 051 «Економіка» (освітні програми «Економіка підприємства», «Міжнародна економіка», «Економіко-правове забезпечення бізнесу») та складання атестаційного іспиту – спеціальності 015 «Професійна освіта (транспорт)», 035 «Філологія», 081 «Право». Бакалаврські роботи були виконані на актуальні теми сьогодення. В роботах були використані сучасні наукові підходи, представлені самостійно отримані результати. Всі роботи відповідали вимогам вищої школи.

Студенти на досить високому рівні представили результати своїх досліджень, впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційних комісій. Всього на факультеті 127 бакалаврів, випускників 2024 року з них 11 студентів отримають диплом з відзнакою. Бажаємо випускникам успішного вступу до магістратури.