УЧАСТЬ НАЦІОНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В НАЦІОНАЛЬНІЙ РУХАНЦІ У ВИШИВАНКАХ «ДЯКУЄМО ЗСУ!»

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять. В цей день, 16 травня 2024 року, традиційний український одяг одягнули люди в 70 країнах світу.

Основна мета Національної руханки в вишиванках – єднання українців та міжнародної спільноти по всьому світу в їх підтримці ЗСУ та незламного українського народу, підвищення рівня рухової активності.

З метою формування сучасної свідомої молоді у Національній руханці в вишиванках «Дякуємо ЗСУ» до Міжнародного дня вишиванки в рамках Національного проекту «Цікава Фізкультура-2.0. Перезавантаження», Національний транспортний університет представили здобувачі вищої освіти спеціальності «Туризм і рекреація».

Наші студенти продемонстрували високий рівень патріотизму, відповідальності та відданості національним традиціям українського народу. По закінченні флешмобу всі його учасники отримали Почесні Грамоти від організаторів, Української федерації «Спорт заради розвитку».

Колектив нашого університету і зокрема кафедри «Туризм», приділяючи значну увагу формуванню національної самоідентифікації молодого покоління, сподівається, що участь студентів у флешмобі сприятиме реалізації цього важливого завдання і в майбутньому до нього приєднаються студенти усіх спеціальностей нашого університету.