Українська національна зустріч з експертами проекту Центри передового досвіду для молодих вчених TEMPUS CERES
У рамках проекту TEMPUS CERES Центри передового досвіду для молодих вчених 544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHES в стінах Національного транспортного університету з 16 по 18 жовтня 2017 року відбулась «Українська національна зустріч з експертами проекту».
За круглим столом зібрались представники різних країн та університетів, а саме: Словаччина (Університет м. Жиліна), Німеччина (Університет м. Падерборн), Україна (Національний транспортний університет, Запорізький національний технічний університет, Національна металургійна академія України, Дослідно-виробнича компанія «Радій» ). Їх вітали: ректор Національного транспортного університету Дмитриченко М.Ф., перший проректор – проректор з наукової роботи Дмитрієв М.М, та координатори проекту.
Учасники зустрічі доповідали про роботу, яка була проведена за звітний період, презентували доповіді та обговорювали питання функціонування та використання CERES порталу для цільових груп молодих вчених, викладачів вузів та приватних підприємств. Висловлювались думки з подальшого розвитку і функціонування CERES журналу та сайту для молодих вчених. Всі партнери проекту надали високу оцінку проведеній роботі та наголосили на необхідності подальшої
Загалом були представлені доповіді 16 учасників проекту CERES, 8 залучених експертів, 3 учасники проекту FKTBUM та 3 представники проекту EcoBRU та підведені підсумки плідної співпраці.
В роботі зустрічі брали активну участь зовнішні експерти, завданням яких було вивчити виконану роботу, звіти про досягнені результати та надати незалежну оцінку роботи української команди програми CERES.
Другий день зустрічі почався з екскурсії до індустріального партнеру НТУ Броварського Шляхово-будівельного управління №50. Гостям було детально представлено технологічний процес ремонту реального об’єкту Північно-Східного обходу м. Києва дороги Р-03. Учасники мали змогу побачити народження нової якісної дороги починаючи від підготовчих робіт (винесення відміток за допомогою тахеометра) до безпосередньої роботи будівельної техніки. Сучасні дорожні машини проводили улаштування шарів основи дорожньої конструкції та ущільнення їх відповідно до всіх правил та норм. Учасники зустрічі від ШБУ 50 наголосили на важливості залучення молоді до участі у наукових розробках, які стануть поштовхом до впровадження інноваційних технологій на кожній стадій виробничого процесу їх підприємства. Після повернення в НТУ продовжилось робоче засідання членів проекту.