Вручення дипломів бакалаврів випускникам факультету менеджменту, логістики та туризму

16 липня 2024 року в залі засідань Вченої Ради Національного транспортного університету відбулася урочисте вручення дипломів випускникам факультету менеджменту, логістики та туризму. Дипломи отримали випускники за спеціальностями 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг» та 242 «Туризм». Серед 330 випускників, 33 студентів отримали дипломи з відзнакою.

На урочисте засідання прийшли привітати випускників професорсько-викладацький склад Національного транспортного університету, зокрема з вітальними словами до випускників від ректорату Національного транспортного університету виступив проректор з навчальної роботи Харута Віталій Сергійович, заступники декана Заяц Ольга Василівна та Гуцалюк Олена Ігорівна. Нове покоління фахівців: обліковців, менеджерів, фінансистів, туристів та логістів прийшли підтримати їх друзі, батьки, брати та сестри.

В свою чергу від студентів зі словами вдячності професорсько-викладацькому складу та керівництву університету виступив випускник освітньої програми «Міжнародний туризм» – Науменко Максим.

Шановні наші випускники! Бажаємо вам на цьому етапі вашого життя йти вперед до нових вершин, запастися терпінням при реалізації задуманого, особистого благополуччя й щастя, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості.