Вручення дипломів випускникам магістерських та бакалаврських програм факультету транспортних та інформаційних технологій 2024 року випуску

10 липня 2024 року, в університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам магістерських та бакалаврських програм факультету транспортних та інформаційних технологій. Подія зібрала студентів, викладачів, батьків та друзів у святково прикрашеній залі, де всі присутні відчули атмосферу важливості та урочистості моменту.

Церемонія розпочалася з привітального слова першого проректора університету Олександра ГРИЩУКА. Проректор висловив слова подяки випускникам за їхню наполегливу працю протягом всього часу навчання, відданість та високі досягнення. Він також підкреслив важливість отриманих знань та навичок, які стануть міцним фундаментом для подальшої кар’єри випускників. Проректор побажав випускникам успіхів та нових звершень у професійному житті.

Зі словами привітань звернувся голова асоціації випускників факультету, професор Юрій ПАЛЕХА. Він відзначив наполегливу працю випускників протягом всього навчання, яке саме для цього року випуску припало на Covid-19, online навчання, військові дії! Але саме ці виклики допомогли студентам розвинути такі важливі якості, як витривалість, гнучкість та здатність адаптуватися до будь-яких обставин. Професор ПАЛЕХА підкреслив, що випускники не лише змогли подолати всі труднощі, але й досягли високих результатів, показавши справжню відданість своїй справі та прагнення до знань. Він також закликав випускників використовувати набуті навички та знання для побудови успішної кар’єри та внесення свого вкладу у розвиток суспільства, бажаючи їм натхнення, впевненості у своїх силах та нових звершень у професійному житті.

Після розпочалася головна частина церемонії – вручення дипломів. Кожен випускник отримував диплом під оплески присутніх. Викладачі не приховували гордості за своїх студентів та ділилися побажаннями успіхів у майбутньому.

Особливо зворушливими стали слова випускників, які мали змогу висловити подяку своїм наставникам, батькам та друзям за підтримку протягом навчання. Випускники поділилися своїми спогадами про студентські роки, які запам’ятаються їм назавжди. Вони також висловили впевненість у тому, що отримані знання допоможуть їм досягти нових висот у професійному житті.

Ця подія стала важливим етапом у житті кожного випускника, підкресливши важливість освіти та знань у сучасному світі. Випускники факультету транспортних та інформаційних технологій з гордістю йдуть у новий етап свого життя, озброєні знаннями та досвідом, які вони здобули в університеті.