Загальні збори (конференція) членів Транспортної Академії України
7 червня 2019 року в Національному транспортному університеті відбулися Загальні збори (конференція) членів Транспортної Академії України.
В роботі конференції взяли участь біля 70 дійсних членів, член-кореспондентів та академічних радників – представників всіх наукових центрів Академії, серед яких були керівники навчальних закладів та наукових установ, підприємств і організацій дорожньо-транспортної галузі України. В роботі конференції взяв участь перший Міністр транспорту України , академік Климпуш Орест Дмитрович.
Серед питань порядку денного були: звіти керівників наукових центрів ТАУ про виконану роботу у 2018 році, звіт ревізійної комісії, оголошення результатів другого конкурсу на кращу наукову роботу ТАУ в номінації – підручник/посібник, обрання нових членів ТАУ, обговорення та затвердження нового складу Президії ТАУ, та інше.
З вітальним словом перед учасниками конференції виступив президент Транспортної Академії України, академік Дмитриченко Микола Федорович. В своїй доповіді він зупинився на основних здобутках членів Академії у 2018 році.
Керівники центів більш детально висвітлили результати роботи членів Академії в наукових центрах.
Заслухавши доповіді Президента ТАУ академіка Дмитриченка М.Ф., керівників наукових центрів: віце-президента, академіка Редзюка А.М., віце-президента, академіка Туренка А.М., представника Південного наукового центра, академіка Нємчука О.О., представника Східного наукового центра, академіка Хачапурідзе М.М., заступника керівника Західного наукового цента, академіка Віковича І.А. та голови ревізійної комісії академіка Сахна В.П. конференція ухвалила:
- затвердити звіти керівників наукових центрів та звіт ревізійної комісії ТАУ;
- забезпечити виконання положень «Національної Транспортної Стратегії України на період до 2030 року»;
- взяти активну участь у роботі з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу у дорожньо-транспортній галузі
- з метою підтримки Євроінтеграційних процесів залучати членів ТАУ до виконання Міжнародних наукових проектів «HORIZON-2020», «ERASMUS+КА1» ,«ERASMUS+КА2» та інших.
- створити Інтернет-сторінку ТАУ в українському виданні Wikipedia.
- оголосити третій конкурс на кращу наукову роботу.