Захист випускових робіт бакалавра автомеханічного факультету

27 червня 2024 року завершився захист кваліфікаційних робіт бакалавра для здобуття ступеня  «бакалавра» студентами автомеханічного факультету Національного транспортного університету.

На автомеханічному факультеті працювало дев’ять екзаменаційних комісій, які розглянули 169 бакалаврські робіт.

За результатами навчання в університеті та захисту кваліфікаційної роботи бакалавра на оцінку «відмінно» 10  випускникам буде видано дипломи з відзнакою.

Дорогі бакалаври!

Роки навчання пролетіли непомітно. За цей час завдяки наполегливості, терпінню, бажанню вчитись і розвиватись ви змогли досягнути своєї мети. Сьогодні вам присвоєно кваліфікацію бакалавра. Це Ваше заслужене досягнення, перемога на освітній ниві, ще одна підкорена вершина.

З приємним теплом у серці відпускаємо вас у велике плавання професійного розвитку та зростання. Ваші енергія, ентузіазм та творчий потенціал неодмінно допоможуть вам під час реалізації нових планів та ідей. Кожен фініш – це новий старт. І у вас тільки починається новий етап життя.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів як у особистому житті, так і в професійній діяльності. Нехай на шляху до успіху вам зустрічаються люди, що спонукатимуть вас до вивчення суміжних сфер, самовдосконалення, освоєння нових горизонтів та підкорення вершин.