Участь студентів НТУ, які навчаються за спеціальністю «Туризм і рекреація» в круглому столі проекту «UANITED»
СПРИЯННЯ РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ МОЛОДІ В УКРАЇНІ ЧЕРЕЗ ВІДКРИТІ ІННОВАЦІЇ
ERASMUS+ KA2 (2024-2-KA220-YOU-799532B0)
6 і 13 березня 2025р. студенти спеціальності «Туризм і рекреація» Національного транспортного університету, в рамках неформальної освіти, прийняли участь в круглому столі «Потреби молоді (ВПО) нині з метою налагодження життя та інтеграції в суспільство під час війни та у поствоєнний період» в межах Модулю «Картування потреб та співрозробка рішень для переміщеної української молоді» в рамках проекту «UANITED» – СПРИЯННЯ РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ МОЛОДІ В УКРАЇНІ ЧЕРЕЗ ВІДКРИТІ ІННОВАЦІЇ – ERASMUS+ KA2 (2024-2-KA220-YOU-799532B0).
Круглий стіл відбувся за сприянням Фонду торгово-промислової палати України «Разом з Україною» у форматі діалогової платформи та світового кафе (Word cafe).
Студенти заслухали виступи запрошених панелістів, які представляли установи відповідно напрямку зустрічі, серед яких: відділ міжнародного наукового співробітництва МОН України, управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Департамент культури і туризму Київської ОДА, Фонди «Мрію жити» і «Разом з Україною»», центру «Я – Маріуполь» та долучившись до панельної дискусії, прийняли активну участь в генерації ідей Word cafe відповідно визначених кейсів:
- Психологічне відновлення.
- Освіта та бізнес.
- Мистецтво та інтеграція в суспільство.
Неформальна атмосфера, діалогічний формат, ротація учасників круглого столу та фіксація запропонованих ідей, сприяли активізації громадянської позиції, удосконаленню навичок Soft Skills та фахових комунікацій, розширюючи світоглядні орієнтири студентської молоді.