Вітаємо студентів Національного транспортного університету – переможців Міжнародного огляду-конкурсу «Весняний дизайн-фест»!

Міжнародний  конкурс «Весняний дизайн-фест» проходив в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука. В конкурсі взяли участь майже 90 робіт з різних закладів вищої освіти України та закордоння.

Метою конкурсу було заохочення талановитої молоді до науково-дослідної роботи, розвитку професійних навичок, обміну досвідом та кращими практиками щодо виконання кваліфікаційних робіт, їх наукового та прикладного контексту, задля підвищення якості навчально-методичних матеріалів, що використовуються у підготовці здобувачів вищої освіти за спеціальністю 022 «Дизайн».

Національний транспортний університет представив 6 конкурсних робіт, з них: 5 кваліфікаційних робіт – випускників кафедри комп’ютерної інженерної графіки та дизайну 2022-23 н.р., бакалаврського та магістерського освітніх рівнів з промислового дизайну та одна робота викладача з тематикою наукового спрямування.

За результатами конкурсу було визначено переможців міжнародного конкурсу «Весняний дизайн-фест».

Всі, без виключення,  представлені роботи з НТУ отримали дипломи І, II та III ступенів.

Дипломи І ступеню:

• Богдан ПАВЛОВСЬКИЙ, за проєкт «Дизайн екстер’єру тролейбуса для міста Києва».

• Керівники: професор Микола КУЗЬМІНЕЦЬ; доцент Валерій СТРІЛЕЦЬ.
  • Антоніна ХАРІНА, за проєкт «Дизайн інтер’єру трамвая для міста Києва». Керівники: професор Микола КУЗЬМІНЕЦЬ; професор Петро ТАТІЇВСЬКИЙ.

Дипломи ІІ ступеню:

• Максим ЛИХО, за проект «Планетохід для перевезення людей та обладнання на Марсі».

• Керівник: професор Микола КУЗЬМІНЕЦЬ.
  • Микола ЛАМПЕКА, кандидат мистецтвознавства, доцент, за науково-дидактичні праці (розділ у колективній монографії).

Дипломи ІІІ ступеню:

• Максим БАРАХТА, за проєкт «Робот-розвідник для зони бойових дій». Керівники: доцент Валерій СТРІЛЕЦЬ; доцент Микола ЛАМПЕКА.

• Вадим СОЛОДУН, за проєкт «Військовий безпілотний підводний аппарат».

• Керівники: професор Микола КУЗЬМІНЕЦЬ; доцент Микола ЛАМПЕКА.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам за їхню старанність та креативність!

Вітаємо студентів-переможців та їх керівників – викладачів кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну із заслуженими нагородами!