ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ БАКАЛАВРАМ АВТОМЕХАНІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

17 липня 2024 року, в університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам бакалаврських програм автомеханічного факультету. Подія зібрала студентів, викладачів, батьків та друзів у святково прикрашеній залі, де всі присутні відчули атмосферу важливості та урочистості моменту.

Церемонія розпочалася з привітального слова проректора з навчальної роботи Віталія Харути. Проректор висловив слова подяки випускникам за їхню наполегливу працю протягом всього часу навчання, відданість та високі досягнення. Він також підкреслив важливість отриманих знань та навичок, які стануть міцним фундаментом для подальшої кар’єри випускників. Також побажав випускникам успіхів та нових звершень у професійному житті.

Слова подяки та побажання випускникам також висловила заступниця завідуючого кафедрою автомобілів, професор Філіпова Галина Андріївна. У своєму виступі вона підкреслила важливість практичних навичок, які випускники здобули під час навчання, особливо в контексті сучасної автомобільної індустрії. “Я пишаюся кожним з вас за ваші досягнення та вірю, що ваші знання стануть основою для великих звершень в автомобільній галузі та не лише.”

Також виступив завідувач кафедри «Виробництва, ремонту та матеріалознавства» професор Олександр Мельниченко. У своєму виступі він акцентував увагу на важливості технічних знань у сучасному світі та їхньому впливі на розвиток суспільства. Він підкреслив, що випускники отримали не лише теоретичні знання, але й практичні, які необхідні для подальшого працевлаштування.

Останнім виступив Микола Цюман – заступник декана АМФ та в.о. завідувача кафедри двигунів та теплотехніки. У своєму виступі  він наголосив на тому, що випускники не лише отримали освіту, але й стали частиною наукового співтовариства, яке формує майбутнє. “Ваші досягнення у науці — це не лише особистий успіх, але й вклад у розвиток науки та технологій. Я вірю, що ви здатні зробити значний внесок у своїй галузі і змінити світ на краще. ”

Після розпочалася головна частина церемонії – вручення дипломів. Кожен випускник отримував диплом під оплески присутніх. Викладачі не приховували гордості за своїх студентів та ділилися побажаннями успіхів у майбутньому.

Бажаємо нашим бакалаврам мирного неба, міцного здоров’я і щастя, терпіння та стійкості, натхнення й удачі, завжди вірити в себе і свої сили, залишатися впевненими, наполегливими та ініціативними, ставити цілі та досягати їх. Попереду відкритий для вас безмежний світ, і нехай кожен з вас знайде у ньому своє місце і досягне успіху. Завжди раді бачити вас у рідному Національному транспортному університеті.