Вручення дипломів бакалаврів на факультеті економіки та права

12 липня 2024 року на факультеті економіки та права відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврів. Дипломи отримали випускники за спеціальностями 015 «Професійна освіта (транспорт)», 035 «Філологія», 051 «Економіка», 081 «Право». На святі панувала позитивна атмосфера, що допомогло хоча б частково відволіктися від реалій сьогодення. На урочисте засідання прийшли привітати випускників професорсько-викладацький склад НТУ, зокрема із привітальними словами перед ними виступили проректор з навчальної роботи Харута В.С., декан факультету економіки та права Ярова Р.В., заступник завідувачки кафедри економіки Комчатних О.В., завідувачка кафедри іноземної філології та перекладу Шевчук Л.О.

Випускників прийшли привітати також їхні батьки, рідні та друзі.

Зі словами вдячності від випускників виступили колишні студенти, а нині колеги, від спеціальності «Право» – Юсеф Михайло та Зублевська Олександра, від спеціальності «Економіка» – Грачов Сергій, від спеціальності «Філологія» – Лук’яненко Ольга.

Дипломи були вручені 126 колишнім студентам, а нині бакалаврам. Варто відмітити, що кількість дипломів з відзнакою теж досить вагома. Таких дипломів та подяк від Ректора за відмінне навчання отримали 11 студентів-випускників, 2 випускники отримали подяку Ректора за високу громадську активність та вагомий внесок у студентське життя Національного транспортного університету.

Дійсно, вручення дипломів випускникам – це особливе свято, яке одночасно радісне, і з нотками суму. Так як все ж таки в житті колишніх студентів закінчується важливий етап – етап навчання, становлення, професійного зростання. В цей день колишні студенти стали дипломованими фахівцями, вони отримати дуже важливий документ – диплом. Диплом – це один із найперших і найважливіших документів дорослого життя людини. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в університеті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед ними нові можливості та перспективи професійного росту. Щоправда, диплом бакалавра – це лише перший етап у професійному зростанні та становленні майбутніх фахівців у відповідних галузях навчання. Тож для випускників, які бажають подовжити навчання в магістратурі, бажаємо успішної вступної кампанії.

Щиро вітаємо наших випускників та зичимо їм успіхів, процвітання, мирного та щасливого життя! Бажаємо їм творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх їхніх мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.

Ви наше майбутнє та гордість, ми пишаємося вами і завжди раді зустрічі з вами у стінах рідної alma mater!