Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні підходи у відновленні транспортної інфраструктури в особливих умовах воєнного стану: виклики та перспективи»

23-24 жовтня 2024 року за ініціативою факультету транспортного будівництва та автомеханічного факультету відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні підходи у відновленні транспортної інфраструктури в особливих умовах воєнного стану: виклики та перспективи».

Мета конференції: аналіз та узагальнення нових теоретичних і прикладних результатів щодо застосування сучасних інноваційних технологій у дорожньо-транспортній галузі; обговорення впровадження досвіду відновлення транспортної інфраструктури; обмін ідеями і думками; пошук нових пріоритетних напрямів наукових досліджень; становлення та розвиток нових контактів у сфері наукового співробітництва між закладами освіти, науковими установами, підприємствами України та зарубіжжя; залучення молодих науковців до розроблення актуальних напрямів наукових досліджень у дорожньо-транспортній галузі.

Секції конференції

Секція 1 «Стратегії та перспективи розвитку автомобілів і машин транспортного будівництва в умовах воєнного стану».

Секція 2 «Відновлення України на засадах сталого розвитку: європейський досвід, виклики та перспективи».

Секція 3 «Перспективи розвитку відновлення об’єктів транспортної інфраструктури із застосуванням сучасних методів проєктування, будування, реконструювання та інноваційних технологій».

Секція 4 «Застосування сучасних дорожньо-будівельних матеріалів на об’єктах дорожньо-транспортного комплексу. Забезпечення ресурсозбереження та енергоефективності».

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі у конференції: у гібридному (змішаному) форматі.

Вимоги до оформлення тез та терміни представленні на сайті:  https://drive.google.com/file/d/1qV3RzQqZL4Ic4oesuSERvBc77CE4iel7/view

Подати матеріали можна до 17 жовтня.

Кожен учасник отримає сертифікат (0,5 кредита ECTS).

За підсумками конференції буде сформований електронний варіант збірника матеріалів конференції.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.